Ціна держави

Як до нас приєднатися?

Ми прагнемо залучити до нашої діяльності якомога більше небайдужих людей. Вважаємо, що це буде всім на користь. Ви, завдяки нам, дізнаєтеся щось нове, зустрінете однодумців, зможете висловити свою точку зору і долучитися до суспільно корисної справи. Ми ж, завдяки Вам, почуємо багато цікавих ідей і розширимо масштаби своєї діяльності. Більше того, в глобальному плані, така співпраця – це відчутний внесок у становлення нового типу суспільства в Україні: обізнаного, відповідального, ініціативного, об’єднаного.

Нам потрібна різноманітна допомога. Ось деякі приклади:

Ми пропонуємо Вам дві форми співпраці: волонтерство та стажування.

Наша співпраця з волонтерами не обмежена жодними формальностями. Напрямок роботи та кількість витраченого часу визначається в кожному випадку індивідуально. Якщо Ви бажаєте стати волонтером «Ціни держави», заповніть, будь-ласка, анкету волонтера.

Заповнити Анкету волонтера

Наша програма стажування розрахована на студентів та молодих професіоналів. Передбачається, що стажери беруть на себе більше відповідальності, ніж волонтери. Якщо Ви бажаєте стати стажером «Ціни держави», будь-ласка, надішліть документи на конкурс.

Докладніше про стажування