Ціна держави

Бізнес-рада

Ігор Мазепа

Генеральний директор інвестиційної компанії «Concorde Capital»

Отримав вищу економічну та юридичну освіту в КНЕУ. У 1997 році розпочав кар'єру інвестиційного банкіра в ІК «Prospect Investments». У 2000–2002 роках займав посаду виконавчого директора в ІК «Foyil Securities New Europe», потім – директора в ІК «МФК». У вересні 2004 року заснував ІК «Concorde Capital». У 2008 році був обраний головою біржової ради ВАТ «Українська біржа». В 2014 році був призначений членом Наглядової ради АТ «Укрексімбанк», а також із липня по вересень 2014 року був членом Наглядової ради ПАТ «Альфа-Банк». Найкращий менеджер на фондовому ринку України за підсумками рейтингу видавництва «Економіка», лідер в номінації «Особистість фондового ринку України» фінансового рейтингу видання «Бізнес».

Голова Правління

Що таке Бізнес-рада?
Бізнес-рада – це дорадчий орган, який відповідає за побудову ефективної комунікації між бізнес-спільнотою та «Ціною держави».

Чому ми створили Бізнес-раду?
За допомогою Бізнес-ради ми сподіваємося розширити роль підприємців в Україні. Сьогодні ця роль вже не може обмежуватися тільки допомогою нужденним. Бізнес (пліч-о-пліч з громадськістю) може дати суспільству набагато більше. Активна позиція бізнесменів – запорука стійкості економічного розвитку, забезпечення рівних правил гри і рівних можливостей, руйнування монополії політиків на прийняття рішень.

Яку структуру має Бізнес-рада?
Усі рішення Бізнес-ради (визначення напрямків роботи, витрачання коштів, прийняття нових членів тощо) ухвалюються її Правлінням. Правління обирається відкритим голосуванням учасників Бізнес-ради. Щоб стати учасником Бізнес-ради, потрібно сплатити членський внесок та заручитися підтримкою Правління.

Як працює Бізнес-рада?
Бізнес-рада обирає важливі для бізнес-спільноти теми. «Ціна держави» аналізує та досліджує їх, робить висновки та рекомендації, проводить адвокаційні кампанії на основі отриманих результатів. Бізнес-рада не має права впливати на зміст матеріалів, підготовлених «Ціною держави». Кінцева мета — покращення якості державної політики (зокрема, здешевлення вартості утримання держави для платників податків) та, як результат, бізнес-клімату й стандартів життя в Україні.

Які цінності покладені в основу нашої співпраці?
Ми домовилися, що найголовніше в нашій співпраці – це незаангажованість та незалежність, зрозумілі правила гри та здоровий глузд, а також прозорість та підзвітність. Ми в жодному разі не займаємося лобізмом, не підтасовуємо факти та не захищаємо жодні преференції / пільги / монополізм.

Як стати учасником Бізнес-ради?
Із цим та іншими питаннями звертайтеся до Миколи Малухи, координатора Бізнес-ради: тел.: 0669235389, 0675432478, e-mail: .

Члени Правління