Найкраще за 2016 рік!

CASE Україна підготував організаційний і фінансовий звіт за 2016 рік.

Читати далі

“CASE Україна” опублікував фінансовий звіт за 2015 рік

Проект “Ціна держави” фінансується дослідницьким центром “Кейс Україна”.

Читати далі

Інтернет-користувачі визнали проект "Ціна держави" найкращим українським сайтом 2016 року

Друзі, дякуємо Вам за підтримку та ділимося чудовою новиною! У понеділок, 2 травня, німецька медіакомпанія Deutsche Welle оголосила в Берліні переможців 12-го міжнародного конкурсу сайтів і блогів The Bobs. У номінації "Найкращий сайт або блог українською" інтернет-користувачі обрали проект "Ціна держави"!

Переможців конкурсу The Bobs традиційно обирає міжнародне журі, яке представляє 14 мов світу, та інтернет-користувачі (шляхом відкритого онлайн-голосування на сайті конкурсу www.thebobs.com. Переможці за версією журі обираються в чотирьох міжнародних номінаціях: Найкраща соціальна ініціатива в мережі, Найкраща інновація, Культура і мистецтво, Громадянська журналістика в мережі. Окрім того, на конкурсі існують національні номінації (Найкращий сайт або блог українською та ще 13-ма мовами конкурсу).

Переможців національних номінацій обирають виключно інтернет-користувачі.

Читати далі

Шукаємо майбутнього дослідника на практику (продовжено до 18 квітня!)

Темою цієї практики визначено «Зворотну іпотеку» – угоду між літнім власником житла та, наприклад, банком, згідно з якою власникові довічно виплачується щомісячне утримання в обмін на його житло після смерті. Така практика могла би значно покращити матеріальне становище багатьох пенсіонерів, але досі не набула популярності в Україні.

Читати далі

Збір пожертв на переклад книги Фрідріха Гаєка «Шлях до кріпацтва»

За підсумками голосування ми визначили першу книгу для перекладу й поширення – це «Шлях до кріпацтва» Фрідріха Гаєка!

Читати далі

Ціна держави шукає javascript-девелопера

Колеги, у зв'язку з розробкою нових проектів, "Ціна держави" шукає javascript-девелопера або команду девелоперів.

Читати далі

Обери книги, варті перекладу українською

Місяць тому ми звернулися до читачів із проханням підказати нам книжки на тему економіки та державного управління, які на їхню думку варто було би перекласти й поширити в Україні. З близько 20 пропозицій ми обрали шість, які найбільше відповідають духу «Ціни держави». Просимо вас допомогти нам обрати книгу, над перекладом якої ми почнемо працювати найближчим часом. Візьміть, будь ласка, участь у голосуванні в кінці сторінки.

Читати далі

Бізнес-рада «Ціни держави» шукає менеджера з розвитку

Бізнес-рада «Ціни держави» шукає цілеспрямовану, енергійну та комунікабельну людину на посаду менеджера з розвитку.

Читати далі

Програма для молодих професіоналів

Ми раді повідомити, що Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна був обраний потенційною приймаючою організацією в рамках Програми для молодих професіоналів. Ця престижна програма фінансується Фондом розвитку аналітичних центрів Інституту відкритого суспільства. Це надзвичайна можливість для молоді почати успішну кар’єру в сфері досліджень, аналітики та адвокації.

Читати далі

«Ціна держави» шукає фіскального аналітика

Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна шукає фіскального аналітика, який долучиться до проекту «Ціна держави».

Читати далі

  •  


Розсилка: